וואן פיס: ספיישלים ואובות

אז העמוד הזה אצלנו באתר מרוכז על מנת שכל האנימציות שאי פעם יצאו לוואן פיס יתורגמו לעברית את כל הסרטים של וואן פיס יש כבר בוואן פיס נקאמה ספיישלים יש את הרוב בנקאמה
ולגבי אובות יש גם את רוב האובות בנקאמה אז הנה קישור לנקאמה שתוכלו לצפות שם: וואן פיס נקאמה
ואת כל השאר שלא תורגמו אנחנו נדאג לתרגם

שם הסדרה: וואן פיס
שם באנגלית: one piece
תקופת שידור: 1998-2021
סוג: ספיישלים, אובות
ז'אנרים: שונן, באטל שונן, הרפתקאות, מסתורין, כוחות על, דרמה, מתח, קומדיה, אקשן.

גלגלו למטה על מנת לבחור את הספיישל או האובה שאתם רוצים לצפות.

לחצו על התמונה על מנת לצפות בספיישל

תקציר אובה 1: הביסו את הפיראט גנזאק: בזמן שלופי והצוות שלו (זורו ונאמי) גוועים ברעב על ספינה קטנה, הם מותקפים על ידי מפלצת גדולה. נאמי נלקחת, בזמן שלופי וזורו נסחפים אל החוף ופוגשים ילדה קטנה בשם מאדוקה, ולומדים על ההיסטוריה העצובה של האי. הפיראט הרשע גאנזאק חטף את כל הגברים בכפר ומעביד אותם, וביניהם אביה של מאדוקה. עכשיו, לופי, זורו ומאדוקה חייבים לחדור אל הבסיס של גאנזאק על מנת להציל את התושבים ואת נאמי. זמן בעלילה: מתרחש לאחר ארק כפר התפוזים בסדרת האנימה. האובה הראשונה זו האנימציה הראשונה שוואן פיס אי פעם קיבלה אפילו לפני הסדרה [1998] כשנה לאחר יציאת הצ'אפטר הראשון של וואן פיס.
וואן פיס: שחר ההרפתקה. תקציר: צוות כובעי הקש מחפשים אחר המעבר הגדול ה"גראנד ליין", ונכנסים לצרה כשהאוכל שלהם נגמר! לופי, מחפש אחר אוכל בעצמו, מוצא ספינה של פיראט בשם גריי ומביס את כל מי שעליה!! הוא מגיע לעיר בקרבת מקום ומותקף על ידי ילדה צעירה בשם סילק שחשבה שלופי חלק מצוות הפיראטים של גריי. הם מספרים אחד לשני סיפורים ואוכלים יחד. בינתיים, גריי והצוות שלו מאוד עצבניים על לופי ומנסים לבזוז כסף מתושבי העיר חסרי ההגנה.
תקציר פרולוג [קדימון] סרט 8: פרולוג לסרט של אלאבסטה: פרולוג לסרט 8 [אלאבסטה] וויסקי פיק ארק. קדימון זה מראה לנו את הרפתקתם של צוות כובעי הקש בוויסקי פיק. איך הם פגשו את ויוי, למה לופי רוצה להביס את מר. 0 [קרוקודייל]. צפייה מומלצת לפני שאתם צופים בסרט מספר 8 של אלאבסטה אובה זאת היא קדימון לסרט.  הסרט של אלאבסטה זמין לצפייה ב-: וואן פיס נקאמה.
ספיישל 1: הרפתקה לטבור האוקיינוס. תקציר: כובעי הקש מגיעים לעיר שנמצאת בתוך מערבולת בים, הנקראת: טבור האוקיינוס, שנהרסת על ידי מפלצות ענקיות. מפלצות אלה מגנות על האוצר המסוגל להעניק משאלות, בעקבות הבסת המפלצות, כובעי הקש משחררים ישות מלאה ברוע .
וואן פיס: האיים המפוארים פרולוג לסרט Z. תקציר: זהו פרולוג [קדימון] לסרט Z המראה לנו איך כובעי הקש מסתדרים לאחר שנתקעו ללא מזון באמצע שום מקום. אלה הם שני פרקים שמקובצים לתוך פרק אחד.