כל האובות של גולדן קאמוי שוחררו!

אז בדיוק כפי שראיתם בכותרת, כל האובות באתר זמינות לצפייה ויש את סדר הצפייה שלהן בתוך תיקיית המגה. בבקשה תקראו את הפוסט הזה, ממש חשוב לי שכל צופינו היקרים יקראו את זה.
עכשיו לנושא העיקרי שבשבילו אני כותב את הפוסט הזה:
חלקכם באמת מעריכים את העבודה שלנו ומבינים שזאת לא עבודה קלה בכלל, לעומת זאת יש את החלק השני שלא מעניין אותו כלום, הרבה פעמים שאני עושה הוצאה באים אליי אנשים בדיסקורד ושולחים לי הודעות כמו "מה עם האנימה מה אם הילד מהצינוק האחרון, לא הוצאתם פרק הרבה זמן"
"מה עם אורגאירו, אתם לא משקיעים על זה מספיק זמן"
אז כפי שראיתם אלה שני דוגמאות נפוצות שאני מקבל מדי יום, זה ממש לא נעים לי בתור מנהל ה-סאב לקבל כאלו הודעות, ולדעתי זו חוצפה לבוא ולשאול אותי דברים כאלה, אני בעצמי לא יודע מתי תהיה ההוצאה,
יש תהליכים לפרקים ואין להם תאריך קבוע, מתי שיש פרקים אני משחרר אותם לאתר, ואז אתם באים ושואלים מה אם האנימות האחרות, עכשיו לגבי למה אנחנו מעבירים פרויקטים למוקפאים ופותחים חדשים, אם הפרויקט מוקפא ואנו עובדים על אחד פעיל שפתחנו זה אומר שהמתרגם שלקח אותו לא רצה לתרגם את אותו פרויקט מוקפא מהסיבה הפשוטה שהוא לא אהב\התחבר אל אותה אנימה.
אני לא יכול להכריח מתרגמים לתרגם משהו שהם לא אוהבים, לגבי האנימה אורגאירו היא מוקפאת מהסיבה שציינתי למעלה כנ"ל דרגון קווסט וכל שאר האנימות המוקפאות,
מה שאני אומר זה שאתם צריכים להעריך אותנו הפאנסאברים שמשקיעים מזמננו הרבה זמן בשביל שלכם יהיו את האנימות הכי חדשות וטובות שיש לצפות בהן בתרגום לשפת אימנו, ומחלקכם אנחנו מקבלים הערכה אבל לפחות 4\3 נותן לנו יריקה לפרצוף, בתור מנהל פאנסאב, אני יכול להגיד שזה לא סתם תחביב של אחר הצהריים, זה ממש הפך לחלק מהחיים שלי ואני משקיע בזה שעות על גבי שעות כדי להביא לכם את הפרויקטים הכי טובים שיש בתרגום הכי איכותי שמתאפשר לנו, בתור אחד שבמסלול 12 שנ"ל ובגרות מלאה זה די קשה לעשות את זה ואני אשמח אם החלק שלא מביע מספיק הערכה כלפינו יבין הכל אחרי שקרא את הפוסט הזה, זה כל מה שהיה לי להגיד, ממש שפכתי כאן את הלב שלי, מקווה שתיקחו לצומת ליבכם כל מה שכתוב בפוסט הזה.
חפרתי מספיק הא? יאללה לפרקים חבריה:

לאובות של גולדן קאמוי לחצו עליי

5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
הממ שם כולשהו

אאאא אני חייבת להגיד שאתם הפנסאב האהוב עלי ולשמוע את זה עשה לי צביטה בלב. אתם מדהימים ואתם אחד הפנסאבים שאני הכי מעריכה כי אתם משקיעים כל כך הרבה אפילו שיש לכם חיים משל עצמכם! קיצר ץעשו מה שבא לכם ואני אמשיך להעריך אתכם כי אתם פאקינג מדהימיםם

Lee

תודה רבה על האובות💜💜 ומקווה שהילדודס של דור האנימה הנוכחי יתבגרו מהר ויבינו שאף אחד לא עובד אצלם.. ושהמתרגמים הם הגיבורים האמיתיים פה.
שוב תודה! (:

ZzZ

האובות לא מופיעות, תודה על התרגום

anime_god

פיטיי צודק, אני אומנם משקיע את חיי הרבה פחות ממנו אבל היו כמה וכמה דברים שביטלתי בשביל הסאב. אני לא מדבר רק על הסאב שלנו, תעריכו כל פאנסאבר ופאנסאבר.
פיטיי ימלח, פוסט מאוד מרגש, רק הערה אחת, תקראו(לחלח)

לא דרדסאבא (אני בכלל לא זיו נ.ב עיטם אריאל בלאק זה

עיטם ליטרלי מחק את ההודעה שלי לול, קיצר מה שרשמתי זה שאיתי עובד קשה ועיטם חוגג עם שקית במבה

אני לא מחקתי ימניאק תמות אמן

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x